Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Kuşak gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Kuşak gormek tabiri

Rüyada görülen kuşak, babaya veya erkek kardeşe yahut amcaya delalet eder.
Bir kimsenin rüyada beline kuşak bağladığmı görmesi, o kimsenin ömrünün yarısına kavuştuğuna delalet eder. Çok kuşak onları giyen kimse için, uzun ömre delalet eder.
Kuşak çocuk veya kendisinden yardım istenen kuvvetli bir önderdir. Bir kimse rüyada kendisine bir melikin kuşak verdiğini görse, melik ile rüya sahibi birer mülke malik olurlar.
Rüyada üzerinde bezeksiz bir kuşak bulunduğunu gören kimse, şerefli, aziz ve kuvvetli bir kimseye istinad ve intisap eder ve ondan öyle bir hayır ve nimete nail olur ki, onunla servet sahibi olmak suretiyle kuvvet kazanır ve fakirüğini giderir.
Eğer o kimse bizatihi zengin ve servet sahibi birisi ise, onun kuvvet ve muhafazakarlığına, ticaret ve saltanatındaki sebatma, helal mala erişmesine ve içinin dışından daha iyi olmasına delalet eder.
Rüyada beline bir kuşak bağladığını gören kimse, fakir ise zengin olur. Sultan ise, kuvveti artar. Eğer kuşak altınla bezetilmiş ise, o zinet vali için, onun yardımcıları ve onlarla kendisinin bezendikleri ve valilikle yapacağı hayır ve şerli şeyler hakkındaki emirlerini icra edecek kimselerdir. Ancak bu rüya zulüm ve nifaka da delalet eder.
Eğer kuşağın süsleri demirden olursa o valinin yardımcılarının kuvetli ve şiddetli olduklarına delalet eder.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..