Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Cariye gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Cariye gormek tabiri

Rüyada cariye görmek, ona malik olan yahut bağışlanmış olan kimse için ticarete delalet eder. Bundan dolayı satın almak üzere bir cariyenin yanına gittiğini gören kimse, bir ticarette bulunur. Cariye, geçmiş ve gelecekte cereyan eden işlere delalet eder. Müslüman ve zînetli bir cariye gören kimse ummadığı yerden sevindirici bir hayırlı haber işitir. Görülen cariye kafir ise, fahiş ve haddi tecavüz eden bir söz ile yine sevindirici bir haber işitir.
Yüzü ekşi bir cariye gören kimse korkutucu bir haber işitir. Kendim bilmez hafif meşrep bir cariye gören, üzüntü keder ve fakirliğe düşer. Çıplak bir cariye gören kimse ticaretinde zarar eder ve rezil olur. Bekar bir cariye aldığını gören kimseye faydası çok olan bir mülke sahip olur yahut kazancı çok olan bir ticarette bulunur.
Cariye, güzelliği, elbisesi ve güzel kokusu nispetinde haberdir. Cariye kapalı ise, borç ile beraber kapalı bir haberdir. Cariye açık ve bezeğini de erkeklere göstermiyorsa, haber de meşhurdur. Eğer cariye peçeli ise o haber de ihtimallidir. Eğer cariye ziynetsiz olarak açıksa, haber her tarafa yayılır. Cariye genç ve vücutlu olursa o haberin duyulması beklenir.
Rüyada cariye görmek -—hizmetinde bulunduğundan dolayı -— binek hayvanına delalet eder; cariyenin pislik Ve kirleri temizlemesinden dolayı evin kanalizasyonuna, hasır ve kilim gibi yere serip ayağı ile çiğnediği şeylere delalet eder.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..