Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Bacak gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Bacak gormek tabiri

Rüyada görülen bacaklar, insanın ömrü ve geçiminde istinad edeceği yerdir.
Rüyada baldırının demirden olduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olur. Bacaklarının camdan olduğunu gören kimsenin, eceli yaklaşır. Rüyada bacaklarının birini çekip, diğerini uzattığım ve bacaklarını birbirine dolaştırdığını gören kimsenin, eceli yaklaşır veya korkunç bir işe düşer. Ya da o şahs yalancı olur.
Bir kimse, bir kadının bacağını görse, sonra onu tamsa, o şahıs gördüğü kadınla veya başka bir kadınla evlenir.
Rüyada bacağının açıldığını gören kadın, mütedeyyine, bulunduğu durumdan daha alasma ve elinde bulunan şeyden daha hayırlısına kavuşur. Rüyada bacaklarının çok külı olduklarını gören kimse, çokça borçlanır. Ve hapishanede ölür.
Rüyada bacağının eğri olduğunu gören şahıs zina eder.
Bacak insanın mal ve geçimidir. Bundan dolayı bacağının demirden olduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olmakla beraber, malının zayi olmayacağına delalet eder.
Bacaklarının ağaçtan olduğunu gören kimseye, geçimi hususunda zayıflık ve tembellik arız olur.
Rüyada bacaklarının çanak, çömlek veya cam gibi şeylerden olduğunu gören kimse, yalanda ölür veya mal ve geçim kaynağı elinden gider. Eğer onun evladı veya hayvanatı yahut mülk ve akarı varsa, bunların bazısı onun elinden gider.
Rüyada bacağında noksanlık gören şahsın, güvendiği malında meydana gelecek noksanlığa delalet eder.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..