Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Manastır gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Manastır gormek tabiri

Rüyada manastır görmek, yalnızlığa, güzel ahlaka, uzlete çekilmeye, dünya zevklerinden ve nefsanî arzulardan kesilmeye, kadınları boşamaya ve dostları terketmeye delalet eder. Manastır görmek, bazen de hastalıklara, yeme ve içmeden meydana gelen şehveti terketmeye delalet eder.
Rüyada manastır gören kimse hasta ise, ölür ve dünya zevklerinden mahrum kalır. Rüyada bir manastıra reis veya bir manastır yaptığını gören kimse, bir rütbeye nail olur, kadir ve kıymeti artar. Rüyada manastır görmek, gören kimse için sevimli ve soylu bir kadınla evlenmeye veya kaleye delalet eder. özellikle bu rüyayı düşmanla harbeden bir melik görürse, bazan da düşmanına galip gelmeye delalet eder. Manastır, gurbet, vahşet ve dostlardan ayrı düşmeye, bazan da bir şeyi gizlemeye delalet eder.
Manastır, sultana, reise ve şöhretli bir kimseye delalet eder. Rüyada yıkılmak veya bir tarafı uçmak yahut yanmak gibi manastırda meydana gelen şeylerin tabiri, izah edildiği gibi manastırın delalet ettiği kimseye aittir.
Rüyada manastır görmek, tabirce, kilise görmek gibidir. Bazan da manastır görmek, üzüntü ve kederin gitmesine ve şiddetten halasa delalet eder. Rüyada manastırı gören kimse hasta ise ölür.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..