Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Kerpiç gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Kerpiç gormek tabiri

Rüyada kerpiç görmek, rüya sahibi için meydana gelecek bir maldır. Her kerpiç rüya sahibinin kadir ve miktarına göre, yüz veya bir yahut on dirhemle tabir edilir. Henüz binaya konmamış kerpiç, mala binaya konmuş kerpiçle iyi amele ve dine delalet eder. Kerpiç hizmetçilerle de tabir edilir. Bundan dolayı bir kimse rüyada yüksek bir yerden kerpiç attığını ve o kerpicin dağılıp parça parça olduğunu görse o kimsenin bir hizmetçisi ölür.
Binada olan kerpiç bina sahibinin yakınları ve kendisinin onlara muhtaç olduğu çocuklarıdır. Rüyada binadan bir kerpicin düşmesi orada bulunan bir hastanm ölmesine veya orada meydana gelecek perişanlığa delalet eder.
Bir kimse rüyada bir yerde kerpiç yaptığını görse, o kimsenin erkek çocuğu fazla olur. Rüyada kerpiçten bir bina yaptığını gören kimse, reis ve bir kimseye veli olur. Bir kimse kerpiç yaptığını görse, o kimsenin öleceğinden korkulur.
Binada bulunan bir kerpiç, cemaattan bir adamdır. Bundan dolayı bir kimse rüyada bir duvardan bir kerpiç çıkarıldığını görse, orada bir erkek veya bir kadın kaybolur. Binada olmayan ve bir yerde toplanmış bir yığm kerpiç altınlara delalet eder.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..