Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Insan ayağı gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Insan ayağı gormek tabiri

Insanın rüyada görülen ayağı onun varlığıdır. Çünkü o, ayakları ile kaimdir. Insanın ayaklarında meydana gelen şeyin tabiri, onun malına ve durumuna aittir.
Ayak, kişinin malı, genişlik ve darlığı, reisi ve itimed ettiği şeyidir. Bundan dolayı bir kimse rüyada ayaklarının göğe doğru yükseldiğini ve kendisinden ayrılıp uzaklaştığını görse, o kimsenin ana ve babası vefat eder.
Ayaklarının yeşil olduğunu gören kimsenin malında zararı olur.
Ayağı ile zina ettiğini gören kimse, haram kazanmak için kadınların arkasında gezer.
Yalınayak yürüdüğünü gören kimseye sıkıntı, meşakkat ve dert erişir.
Rüyada bir insanın ayağını yediğini görse, o kimse Allah Teala Hazretlerine yaklaştır? cak yola nail olur. Din ve dünya işinde o kimsenin bütün ihtiyaçları yerine gelir.
Ayaklarının yandığını gören kimsenin malik olduğu şeyde değişiklik meydana gelir.
Ayaklarının çok olduğunu görmek misafir için hayır ve menfaata, reisliğe müstehak olan için reis olmaya, gemiciler için çok menfaatlı yolculuğa, fakirlik için ümit ettikleri hayır şeylerinin ortaya çıkmasına, zenginler için dert ve hastalığa, az gören kimse için gözünün ışığının gitmesine, şerli insanlar için de hapis, keder ve kınanmaya delalet eder.
Bir kimse rüyada ayaklarından birinin taş olduğunu görse, ayaklarından, biri kurur ve ondan faydalanamaz.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..