Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Kaburga kemiği gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Kaburga kemiği gormek tabiri

Rüyada görülen kaburga kemikleri, kadınlardır. Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tabiri o şeyin kadınlarda meydana gelmesidir. Zira kadmlar kaburgadan yaratılmışlardır. Kaburga kemikleri —çadır, direkleri, örtülere veya ev ve onun müştemilatı yahut tavanı ya da gemi ve onun kaburgaları gibi — karnın ihtiva ettiği şeyleri korumaktadır.
Bazan da kaburga kemikleri rütbe ve yaşta farklı dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalarına delalet eder. Kaburga kemikleri gizli işlere, dokumacılık için gerekli aletlere delalet eder. Kaburga kemikleri, sineye çekilecek işkence, meşakkat, lezzet ve azaba delalet eder.
Rüyada kaburga kemiklerinin deri altından dışarıya çıkmış olduklarını gören kimseye yapılacak işkence ve şiddetten korkulur.
Rüyada kaburga kemiklerinin büyüdüğünü veya kemiklerin üzerindeki et ve derinin kahnlaştığını görse, rızka, şişmanlamaya ve hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.
Rüyada kaburga kemiklerinin yok olduğunu gören kimse uyanıklık halinde aile yahut mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin delalet ettiği kimseleri kaybolur.
Bazan bu rüyayı gören —doğruluğuna inandığı— hatalı bir iş yapar. Bazan da bu rüya yaşlanmaktan veya hastalıktan belinin bükülmesine delalet eder.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..