Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Dişi koyun gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Dişi koyun gormek tabiri

Rüyada görülen dişi koyun, şerefli, zengin ve saygı değer bir kadındır. Rüyada dişi koyun eti yediğini gören kimse, bir kadına varis olur. Dişi koyunun yünü ve sütü maldır. Dişi koyunun kendi evine girdiğini gören kimse, o sene bolluğa nail olur. Yüklü dişi koyun, bolluğa ve ümit edilen mala delalet eder.
Bir kimse dişi koyunun koç olduğunu görse, o kimsenin hanımı hamile kalmaz. Rüyada koyun sağdığını gören kimseye bir kadından mal gelir. Etini yemek için dişi bir koyun boğazladığını gören kimse, maksadına nail olur. Etini yemek istemeksizin dişi koyunu boğazladığını gören kimse, bir kızla evlenir.
Dişi koyunun evinden çıktığını veya kaybolduğunu yahut çalındığını gören kimse, hanımından ayrılır. Bir kimse rüyada evinde bir dişi koyunun bulunduğunu görse, o kimsenin kavuşacağı bolluk bir seneye, eğer koyun yüklü ise, o kimsenin o sene de toplanmasını arzu ve ümit edeceği mala delalet eder. Rüyada bir koyunun kendi üzerine sıçradığını ve onunla mücadele ettiğini gören kimsenin hanımının ona hile yapacağına delalet eder.

Koyunla cima ettiğini gören kimse, istenilen bir durum içerisinde bolluk bir seneye kavuşur. Koyunun doğurması bolluğa ve genişliğe nail olmaya delalet eder.
Siyah koyun, esmer olan, beyaz koyun da esmer olmayan bir kadındır. Koyunlar saliha kadınlardır.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..