Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Ruyada Tavşancıl kuşu gormek

Dini Ruya Tabirleri ruyada Tavşancıl kuşu gormek tabiri

Rüyada tavşancıl kuşu, kendisinden yakını ve uzağı korkup, emin olmayan heybetli ve sert saltanat sahibi bir zata delalet eder. Eğer rüyada tavşancıl kuşunun evinin üzerine konduğunu veya evinin arasında olduğunu görse, Azrail (A.S.)'a delalet eder.
Tavşancıl kuşuna rastgeldiğini ve onun kendisine itat ve inkiyat ettiğini gören kimse, ümitsiz, sert ve heybetli bir melike yaklaşır.
Kendisine itaat, inkıyat etmediğini gören kimse de, sert olan melikten korku üzerine bulunur.
Tavşancıl kuşunun yavrusu, sultana yaklaşan yiğit bir çocuktur.
Rüyada tavşancıl kuşunun tırnaklarıyla kendisini dövdüğünü gören kimse, mal ve canca sıkıntıya girer ve o şahsın bulunduğu mahalle halkma bir musibet erişir.
Bir kimse rüyada tavşancıl kuşunun etini yediğini görse, o kimsenin temahkar bir adam olduğuna delalet eder. Rüyada tavşancıl kuşunun bir ağaç üzerinde olduğunu gören kimse, hayır, bereket ve nimete nail olur. Tavşancıl kuşunun düz bir şekilde uçtuğunu gören kimse, ihtiyaçlarını temin eder. Ve bütün düşmanlarına galip gelir.
Bir kimse rüyada tavşancıl kuşunun büyük bir kaya veya yüksek bir yer üzerinde durduğunu görse, bir şeyi yapmaya başlamak arzusunda bulunan kimse hakkında hayra, bir şeyden korkan veya misafir olan kimse hakkında da hayırsızlığa delalet eder.
Tavşancıl kuşunun başına düştüğünü gören kimse, ölür.Sözlük     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z


Son eklenen ruyalar

Sitemizde yer alan soruların cevapları özenle islami eserlerden seçilerek yazılmaktadır.
..